Anketa

Odkial ste sa o nás dozvedeli?

Hodnota

Tlačiť

Zdravím všetkých návštevníkov našich stránok.

Dlho som premýšľal nad jedným slovom, ktoré by vystihlo, ako od roku 2002 vyberáme a predávame výrobky.

Trvanlivosť:
Výrobky, z ktorých budeme mať všetci dlhodobý osoh. Čiže v prvom rade značkové alebo aj menej značkovejšie výrobky, ktoré sú trvanlivé. Šetria sa tým peniaze, čas aj nervy. Výrobok netreba meniť, netreba s ním chodiť do servisu a tým pádom sme všetci spokojný. Tak by mal slúžiť hodnotný výrobok.

Výkon:
Výrobky, ktoré rýchlo vykonávajú požadované operácie. Veď načo by nám boli výrobky, ktoré síce fungujú, ale niesu dostatočne výkonné na vykonávanie práce a zábavy, ktorú požadujeme. Preto berieme do úvahy najnáročnejšie použitie a podľa toho odporúčame konkrétny výrobok. A vtedy je výrobok hodnotný.

Cena:
Výrobky, ktoré majú ideálny pomer kvality k cene. Myslíme si, že výrobok, ktorý stojí napr. 50% ceny výrobku extrémne drahého, pričom urobí napr. 85% výkonu a 95% trvanlivosti, je skutočne HODNOTNÝ. Preto vyberáme taký výrobok, ktorý ideálne skĺbi trvanlivosť a výkon voči cene. Tak dospejeme ku skutočne hodnotnému výrobku.

Václav ROSNER


FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest
Predajňa počítače: ROSNER PC, Václav ROSNER - PC, Krásnohorská 3, Bratislava - Petržalka, www.rosnerpc.sk, rosnerpc@gmail.com, Tel.: 02 3900 7762.
Návrhy na mieru a predaj počítačov, notebookov, servis počítačov, tvorba WEB stránok, PC doplnky, médiá, služby, papiernictvo.
Kamenný a internetový obchod.