Anketa

Odkial ste sa o nás dozvedeli?

RPC - Výhody

Rosner PC Karta

Tlačiť
Rosner PC Karta
RPC Karta - VÝHODY:

Zľavy na všetky* tovary 5%
Tovary za vynikajúce ceny v AKCIÁCH
Tovary za fantastické ceny v RPC AKCIÁCH
Nákupné poukazy v NÁHODNOM VÝBERE
Registrácia v systéme Rosner PC
Informácie o výhodných nákupoch do mailu

RPC Kartu môžete získať všetci!


Stačí vypísať tlačivo pri nákupe tovaru. Tovar môžete objednávať za lepšie ceny aj keď ešte nemáte RPC Kartu. Formulár vypíšeme pri odovzdaní tovaru na predajni a kartu dostanete ihneď.

*uvedené zľavy sú z normálnych predajných cien, normálna predajná cena je uvedená v eKatalógu bez prihlásenia registrovaného užívateľa a na predajni na cenovke.

Platí pre držitelov RPC Karty
 

Hodnota

Tlačiť

Zdravím všetkých návštevníkov našich stránok.

Dlho som premýšľal nad jedným slovom, ktoré by vystihlo, ako od roku 2002 vyberáme a predávame výrobky.

Trvanlivosť:
Výrobky, z ktorých budeme mať všetci dlhodobý osoh. Čiže v prvom rade značkové alebo aj menej značkovejšie výrobky, ktoré sú trvanlivé. Šetria sa tým peniaze, čas aj nervy. Výrobok netreba meniť, netreba s ním chodiť do servisu a tým pádom sme všetci spokojný. Tak by mal slúžiť hodnotný výrobok.

Výkon:
Výrobky, ktoré rýchlo vykonávajú požadované operácie. Veď načo by nám boli výrobky, ktoré síce fungujú, ale niesu dostatočne výkonné na vykonávanie práce a zábavy, ktorú požadujeme. Preto berieme do úvahy najnáročnejšie použitie a podľa toho odporúčame konkrétny výrobok. A vtedy je výrobok hodnotný.

Cena:
Výrobky, ktoré majú ideálny pomer kvality k cene. Myslíme si, že výrobok, ktorý stojí napr. 50% ceny výrobku extrémne drahého, pričom urobí napr. 85% výkonu a 95% trvanlivosti, je skutočne HODNOTNÝ. Preto vyberáme taký výrobok, ktorý ideálne skĺbi trvanlivosť a výkon voči cene. Tak dospejeme ku skutočne hodnotnému výrobku.

Václav ROSNER


 
FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest
Predajňa počítače: ROSNER PC, Václav ROSNER - PC, Krásnohorská 3, Bratislava - Petržalka, www.rosnerpc.sk, rosnerpc@gmail.com, Tel.: 02 3900 7762.
Návrhy na mieru a predaj počítačov, notebookov, servis počítačov, tvorba WEB stránok, PC doplnky, médiá, služby, papiernictvo.
Kamenný a internetový obchod.