Nová výhodnejšia ponuka notebookov. Ak chcete ušetriť a mať pri tom výkonný notebook, stačí si vybrať. Máme k dispozícii na objednanie z dvoch kategórií.

HP Remaketed: 

HP Remarketing je program, v ktorom ponúka firma HP celú radu profesionálne renovovaných notebookov za atraktívnu cenu. Na všetky produkty z programu HP Remarketing poskytovaná záruka 24 mesiacov. Lacné notebooky HP môžu ponúknuť najnovšie technológie, pretože viac než 80% produktov z ponuky sú nie staršie ako 12 mesiacov. Notebooky pochádzajú zvýstav, z továrenských alebo skladových prebytkov, alebo boli vypožičané ako náhradný notebook počas opravy atď... Lacné notebooky z HP remarketing programu sú v 90% od nových k nerozoznaniu.

Renovované:

Renovovaný počítač je použitý počítač, ktorý prešiel dôkladnou kontrolou, vyčistením a následne je pripravený na predaj novému zákaznikovi. Každý zákazník má pri svojom nákupe predstavu „za málo peňazí veľa muziky“ a pritom nestratiť kvalitu a záruku. Presne to je dôvod prečo sa oplatí kúpiť repasované notebooky u nás.

Jedinečný pomer kvalita/cena

Záruka ako na nové produkty

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest
Predajňa počítače: ROSNER PC, Václav ROSNER - PC, Krásnohorská 3, Bratislava - Petržalka, www.rosnerpc.sk, rosnerpc@gmail.com, Tel.: 02 3900 7762.
Návrhy na mieru a predaj počítačov, notebookov, servis počítačov, tvorba WEB stránok, PC doplnky, médiá, služby, papiernictvo.
Kamenný a internetový obchod.