Anketa

Odkial ste sa o nás dozvedeli?

Ako odstrániť mystart.incredibar.com

Tlačiť

Najrpv si zapnite program, pomocou ktorého môžete odinštalovať programy. Napríklad: Štart - ovládací panel - inštalácia a odinštalácia programov, prípadne CCleaner. Nájdite program Incredibar, odinštalujte. Potom nájdite Web Assistant a ten tiež odinštajute. V prehliadačoch bude pravdepodobne potrebná úprava - v chrome choďte do nastavení, prepnite sa na kartu Rozšírenia a odstránte rozšírenie "New tab". Vo Firefoxe budete mať s najväčšou pravdepodobnosťou v rozšíreniach Incredibar Toolbar. Ten treba tiež z rozšírení odstrániť. MS IE nemám a tak som z neho nič neodstraňoval. Iba som šiel cez ovládací panel do možností internetu a ako domovskú stránku zamenil za svoju obľúbenú. To by mohlo byť všetko. Ak ešte vo svojom PC po ňom niečo objavím, pripíšem. Samozrejmosťou je vyčistenie registrov pomocou CCleaner, Auslogics Registry Cleaner a Free Window Registry Repair pri vypnutých prehliadačoch.

Ešte som objavil štandartne predvolený vyhľadávač v programe Firefox, konkrétne v moduloch. Takže pomocou "správa vyhľadávacích modulov" ho treba odstrániť úplne. Následne treba ísť do adresár "Program Files" a nájsť adresár "Perion" (nevylučujem vo vašom prípade iný názov zložky) v ktorom sa nachádza adresár "NewTab" a v ňom súbor "data.txt" a "newTab.crx". Takže stlačíme shift + delete a adios "Perion". Už by to hádam mohlo byť všetko.

VR

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest
Predajňa počítače: ROSNER PC, Václav ROSNER - PC, Krásnohorská 3, Bratislava - Petržalka, www.rosnerpc.sk, rosnerpc@gmail.com, Tel.: 02 3900 7762.
Návrhy na mieru a predaj počítačov, notebookov, servis počítačov, tvorba WEB stránok, PC doplnky, médiá, služby, papiernictvo.
Kamenný a internetový obchod.