Anketa

Odkial ste sa o nás dozvedeli?

Ako inovovať Windows 7 Sk z Windows Visty s iným MUI

Tlačiť

Podľa Microsoftu sa nedá inovovať napríklad česká Vista na slovenskú 7 pomocou inovácie. Jedná sa o produkty, pre ktoré Microsoft neposkytuje MUI alebo LIP. MUI je kompletná inštalácia jazykového balíka, LIP je inštalácia jazykového prostredia pre najbežnejšie funkcie. Tieto jazykové balíčky poskytujú iba pre verzie Bussines a Ultimate (zdroj: web Microsoft). No. Ako na to? Stiahol som Vistalizator, stiahol som jazykový balík pre Vistu Sk. Všetko zo stránky www.froggie.sk a nainštaloval som slovenský jazykový balík. Po nutnom reštarte mi už slovenská sedmička povolila úplne normálne inovovať Windows Vistu Home Basic Cz na Windows 7 Home Premium Sk. Tak asi toľko. Microsoft má opäť jeden neriešiťeľný problém, ktorý sa dá vyriešiť pomocou dobrých ľudí, ktorí vytvorili jednoduchý programík pre zjednodušenie práce. Ďakujem.

Cena: 0€
Výkon/Cena (max.5)
Prevedenie: 5
Kvalita: 5

Ceny sú približné MO s DPH, Dátum 12. 05. 2010

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest
Predajňa počítače: ROSNER PC, Václav ROSNER - PC, Krásnohorská 3, Bratislava - Petržalka, www.rosnerpc.sk, rosnerpc@gmail.com, Tel.: 02 3900 7762.
Návrhy na mieru a predaj počítačov, notebookov, servis počítačov, tvorba WEB stránok, PC doplnky, médiá, služby, papiernictvo.
Kamenný a internetový obchod.